Size bir telefon kadar yakınız
(0212) 618 44 44
(0532)173 47 99
Dil Seçin
trende

Kadın Sağlığı ve Hastalıkları

Anasayfa » Kadın Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Simge Tıp Merkezimizd, kadın sağlığı ve hastalıkları ile ilgili olarak genel tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Menopoz ve osteoporozdani doğum kontrol yöntemleri riskli ve normal gebelik takipleri, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisi gibi hizmetler sunmaktadır. Tıp merkezi olarak hastalarımızın tün sağlık ihtiyaçlarının tek merkezden karşılandığı, uluslararası standartlarda tıbbi tanı ve tedavi hizmetleri aldıkları ve merak ettikleri konularda titizlikle durulmaktadır.

Tıp Merkezimizde kadınların ergenliğinden başlayarak menopoz dönemine kadar her yaştan kadın hastalarımızın tüm sağlık sorunlarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Rutin kontroller ile önleyici hekimlik uygulamaları da kurumumuzda başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Kadın hastalıklarına neden enfeksiyonlar başta olmak üzere, kasık ağrısı, adet düzensizliği, jinekolojik kanserlerin erken teşhisi gibi hizmetlerimizin içerisindedir.

GEBELİK TAKİP HİZMETLERİ

Kadınların hayatındaki en önemli ve hassas dönemlerden biri de hamilelik sürecindir. Hastanelerimizdeki gebelik poliklinikleriyle, anne adaylarının yanında oluyor ve bu süreci bebekleri ve kendileri açısından sağlıklı tamamlayabilmeleri için çalışıyoruz.

Hamileliğin başladığı haftadan itibaren, doğuma kadar tüm anne adaylarının takipleri standart olarak ultrason cihazları ile yapılıyor. Tanıya yönelik yapılan rutin testler arasında ikili test, fetal ense kalınlığı ölçümü, üçlü test, şeker tarama testi, servikal uzunluk ölçümü, fetal monitörizasyon gibi incelemeler bulunmaktadır.

MENOPOZ VE OSTEOPOROZ

Özel Simge Tıp Merkezimide, menopoz ve osteoporoz hizmetleri de sunulmaktadır. Menopoz, bilimsel yaklaşımın ve hassasiyetle de üzerinde durulması gereken, kadınların yaşamındaki özel dönemlerden biridir. Kadın Sağlığı ve Hastalıkları birimimizde hastalarımızın menopoz dönemini sağlıklı ve rahat geçirmeleri için gerekli tedaviler gerçekleştirilmektedir. Menopoza bağlı olarak gelişen Osteoporoz hastalığının önlenmesi, hastalar üzerindeki etkierinin en aza indirilmesi konusunda da birimimizde bulunan hekimlerimiz uygun ve en geçerli tedavileri uygulamaktadır.

WhatsApp'tan bize Ulaşın whatsapp