Size bir telefon kadar yakınız
(0212) 618 44 44
(0532)173 47 99
Dil Seçin
trende

Kalite Politikamız

Anasayfa » Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ

Özel Simge Tıp Merkezi olarak bizlere gelen hastalarımıza uzman kadromuzla doğru tanı koymak ve tedavilerinde onlara hizmet vererek; güvenilir, kaliteli, hızlı, güler yüzlü, hastalarımızın memnuniyeti çerçevesinde, iş gücümüzün verimliliğinin en üst düzeyinde, laboratuvar, görüntüleme ve tedavilerde son teknoloji kullanan, dinamik yapısı ile değişen hizmet ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen yasa ve mevzuatlar çerçevesinde çalışan örnek bir sağlık kurumu olmak ilk ilkemizdir.

VİZYONUMUZ

Özel Simge Tıp Merkezi olarak; örnek alınan ve tercih edilen sağlık kurumu olamak için, bilim ve teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak sağlığın her alanında hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Özel Simge Tıp Merkezi olarak, sağlıklı yaşamanın insan hayatında ki değerin farkındayız. Kurum olarak insanların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak için tüm özverimizle bu amaçla hizmet vermekteyiz. Kaliteli sağlık hizmeti vermek için, teknoloji, eğitim, disiplin ve iyi bir organizasyonla birlikte merhamet, güler yüzlü ve manevi değerlere sahip çıkmaktan geçtiğini bilmekteyiz ve bu doğrultuda hastalarımıza hizmet sunmaktayız. Özel Simge Tıp Merkezi, Sağlık Bakanlığı’nın daha öncede belirlemiş olduğu hasta/insan odaklı ve kalite kriterlerini eksiksiz olarak karşılayabilmek için yoğun çaba içerisindeyiz. Bununla beraber güvenli ve huzurlu ortam, hijyenik mekanlar ve yüksek hasta memnuniyeti olarak geri dönüşüm almaktayız.

HEDEFLERİMİZ

Özel Simge Tıp Merkezi, sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmak, en son bilgi ve teknolojiye ulaşarak hastalarına hizmet etmek en baştaki hedeflerindendir. Kurum olarak ülkemizde ve Dünya’daki yeni bilgi ve teknolojileri takip ederek bunları hastalarına sunmaktır.

WhatsApp'tan bize Ulaşın whatsapp